Dustin Платнена салвета

Out of Stock

790 ден

  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
  • Димензии: 45 cm x 45 cm
SKU: Не е достапно Категорија

Опис

  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
  • Димензии: 45 cm x 45 cm

Дополнителни информации

Боја

Беж, Бела, Маслинеста, Пастелна тиркиз, Сива

Dustin Платнена салвета

Додај во кошница