Dustin Платнена салвета

790 ден

Out of Stock
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
  • Димензии: 45 cm x 45 cm
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
  • Димензии: 45 cm x 45 cm

Дополнителни информации

Боја

Беж, Бела, Маслинеста, Пастелна тиркиз, Сива

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Dustin Платнена салвета

Select Options
Исчисти