Flow – повеќенаменски сад за сервирање

2.140 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 600 ml

2 на залиха

Description

Порцелански повеќенаменски сад за сервирање, кој може да се употреби за разни сосеви, салати и слично. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 600 ml

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow - повеќенаменски сад за сервирање

2.140 ден

2 на залиха