Flow – сад со рачка (450 ml)

1.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 450 ml

1 на залиха

Опис

Порцелански длабок сад со рачка, наменет за сервирање и послужување на разни сосови, салати, овошја, колачи итн. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 450 ml

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Flow - сад со рачка (450 ml)

1.890 ден

1 на залиха