Flow – сад за сервирање на салата (21 cm)

4.490 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 21 cm дијаметар
  • Капацитет: 1700 ml

Нема на залиха

Description

Порцеланска чинија за сервирање и послужување на паста. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 21 cm дијаметар
Капацитет: 1700 ml

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow - сад за сервирање на салата (21 cm)

4.490 ден

Нема на залиха