For Me – длабок сад

1.390 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 750 ml

4 на залиха

Description

Порцелански длабок сад наменет за сервирање на чипс, салати, мусли и слично. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 750 ml

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me - длабок сад

1.390 ден

4 на залиха