For Me – овална чинија за сервирање

2.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 41 cm

2 на залиха

Description

Порцеланска овална чинија наменета за сервирање на деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 41 cm

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me - овална чинија за сервирање

2.790 ден

2 на залиха