For Me – сад

Out of Stock

1.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 280 ml

Нема на залиха

Опис

Порцелански сад наменет за послужување на млеко, сос за паста или пица и слично. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 280 ml

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

For Me - сад

1.890 ден

Нема на залиха