For Me – сет од 2 шолји

1.660 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 340 ml

Нема на залиха

SKU: 1041538403 Категории: ,

Description

Сет од 2 порцелански шолји за повеќенаменска употреба. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 340 ml

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me - сет од 2 шолји

1.660 ден

Нема на залиха