Grand Royal – сет од 2 чаши

8.899 ден

2 на залиха

SKU: 1136188146 Категории ,

Опис

Колекцијата Grand Royal поседува врвен квалитет и со љубов изработени чаши за сите кои бараат привлечен и ексклузивен дизајн. Овој комплет чаши за вода е во класичен елегантен стил.

Материјал на изработка: кристално стакло
Капацитет: 200 мл

Grand Royal - сет од 2 чаши

8.899 ден

2 на залиха