Katalina Чаршаф

1.990 ден3.990 ден

  • Димензии: 50 cm x 140 cm; 130 cm x 170 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: светло виолетова ; сива
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 50 cm x 140 cm; 130 cm x 170 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: светло виолетова; сива
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Дополнителни информации

Боја

Светло виолетова, Сива

Големина

130 cm x 170 cm, 50 cm x 140 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Katalina Чаршаф

Select Options
Исчисти