La Divina – сет од 4 чаши за виски

4.148 ден

1 на залиха

SKU: 1136678250 Категории ,

Опис

Со елегантен, безвременски дизајн, стаклената колекција на La Divina е нешто за софистицирани вкусови и стилски прилики. Oвие чаши го претвораат вашето омилено виски во празник за сетилата. Уживајте во посебните моменти со елегантни очила.

Материјал: Кристално стакло
Дијаметар: прибл. 86 мм
Волумен: прибл. 360 мл

Безбедно за миење садови
да не се користи во микробранова печка

La Divina - сет од 4 чаши за виски

4.148 ден

1 на залиха