Linnen Подметач

1.490 ден

Out of Stock
  • Димензии: 35 cm x 50 cm
  • Материјал: 80% полиестер, 20 % памук
  • Боја: светло розева; светло сина; сива
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Нема на залиха

SKU: 5416403 Категорија:

Description

  • Димензии: 35 cm x 50 cm
  • Материјал: 80% полиестер, 20 % памук
  • Боја: светло розева; светло сина; сива
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Linnen Подметач

1.490 ден

Нема на залиха