Loft Чаршаф

1.990 ден6.490 ден

Out of Stock
  • Димензии: 150 cm x 250 cm; 50 cm x 140 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: бела
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 150 cm x 250 cm; 50 cm x 140 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: бела
  • Се пере на 40 степени
  • Лесно се комбинира

Дополнителни информации

Големина

150 cm x 250 cm, 50 cm x 140 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loft Чаршаф

Select Options
Исчисти