Love Flowers Чаршаф

1.090 ден

Освежете го вашиот дом со декоративниот Love Flowers чаршаф, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија: Tags: , ,

Description

Освежете го вашиот дом со декоративниот Love Flowers чаршаф, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

Главни карактеристики на чаршавот Love Flowers:

Димензии: 32 х 96 cm;
Материјал: 70% памук, 30% полиестер;
Одржување: се пере на 40 степени.

Категорија:

___

Refresh your home with the decorative Love Flowers tablecloth, which will not only beautify your table but also it will make a new unique look!

Дополнителни информации

Боја

Крем, Розева

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа и…

Love Flowers Подметач

Love Flowers Чаршаф

Select Options
Исчисти