Manufacture Rock – чинија (22 cm)

1.619 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 22 cm дијаметар

2 на залиха

SKU: 1042392640 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 22 cm дијаметар

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Rock! Порцеланската изработка е рачно насликана и изработена до совршенство, така што колекцијата има мат површина со бои кои потсетуваат на карпите и природата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Manufacture Rock - чинија (22 cm)

1.619 ден

2 на залиха