Mariefleur – чајник

7.890 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 1200 ml

Нема на залиха

SKU: 1041000460 Категории: ,

Description

Порцелански чајник, кој истовремено може да се употребува и за кафе. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 1200 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - чајник

7.890 ден

Нема на залиха