Mariefleur – декоративен чаршаф за маса

3.449 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: 70 % памук, 30 % полиестер
  • Димензии: 143 cm x 49 cm

Нема на залиха

SKU: 3590830001 Категории: ,

Description

Декоративен чаршаф кој ќе ви помогне да создадете стил и контраст на масата. Може да биде употребен за секоја специјална прилика, а особено одговара со производите од истоимената колекција. Се одржува во машина, на температура до 40°.

Материјал на изработка: 70 % памук, 30 % полиестер
Димензии: 143 cm x 49 cm

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - декоративен чаршаф за маса

3.449 ден

Нема на залиха