MetroChic – чајник

13.890 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 24 cm x 24 cm x 15 cm
  • Капацитет: 1,2L

Нема на залиха

SKU: 1046520460 Категории: ,

Description

Порцелански сад кој може да се употребува за послужување на чај, но и за послужување на кафе. Чајникот безбедно се мие во машина за садови и НЕ се употребува во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm x 24 cm x 15 cm
Капацитет: 1,2L

Колекцијата MetroChic се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено отпорна премиум порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по брилијантниот дезен во црно-златна нијанса. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic - чајник

13.890 ден

Нема на залиха