MetroChic – сад за млеко

4.649 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 220 ml

1 на залиха

SKU: 1046520780 Категории: ,

Description

Порцелански сад за млеко. Безбеден за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 220 ml

Колекцијата MetroChic се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено отпорна премиум порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по брилијантниот дезен во црно-златна нијанса. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic – сад за млеко

4.649 ден

1 на залиха