Old Luxembourg Brindille – шолја за еспресо

644 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 100 ml

Нема на залиха

SKU: 1042071420 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за еспресо. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 100 ml

Украсете ја вашата маса со мали уметнички дела на колекцијата Old Luxembourg Brindille и создадете освежувачка елеганција и нежна хармонија на сино и бело.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg Brindille - шолја за еспресо

644 ден

Нема на залиха