Old Luxembourg – чинија (26 cm)

2.859 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 26 cm дијаметар

10 на залиха

SKU: 1023412620 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 26 cm дијаметар

Меките и нежни линии се соединуваат заедно со суптилните украси на брилијатно белиот порцелан, со цел да ја создадат колекцијата Old Luxembourg. Истата содржи производи кои се специфични по апсолутно стилскиот, безвременски елегантен изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

18 − 14 =

Old Luxembourg - чинија (26 cm)

2.859 ден

10 на залиха