Old Luxembourg – сад (11 cm)

1.090 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 11 cm дијаметар

2 на залиха

SKU: 1023411945 Категории: ,

Description

Порцелански повеќенаменски сад. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

Капацитет: 11 cm дијаметар

Меките и нежни линии се соединуваат заедно со суптилните украси на брилијатно белиот порцелан, со цел да ја создадат колекцијата Old Luxembourg. Истата содржи производи кои се специфични по апсолутно стилскиот, безвременски елегантен изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

seventeen − seven =

Old Luxembourg - сад (11 cm)

1.090 ден

2 на залиха