Pasta Passion – сет од 2 чинии за шпагети

3.290 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 30.7 cm x 26.3 cm x 5.7 cm
  • Капацитет: 996 ml

Нема на залиха

SKU: 1041718466 Категории: ,

Description

Сет од 2 порцелански чинии за сервирање на шпагети. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 30.7 cm x 26.3 cm x 5.7 cm
Капацитет: 996 ml

Како што самото име упатува, Pasta Passion колекцијата е наменета за сите љубители на паста т.е. тестенини. Безвременскиот дизајн, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна паста.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pasta Passion - сет од 2 чинии за шпагети

3.290 ден

Нема на залиха