Petite Fleur – тацна за шолја за кафе, 15cm

Out of Stock

859 ден

Нема на залиха

SKU: 1023951280 Категории ,

Опис

Сопче за слатки задоволства со чај
Класично заоблените форми и разиграните цветни украси додаваат уникатен безвременски шарм на популарната колекција Petite Fleur. Послужете слатки задоволства со капучино или бело кафе на шармантната цветна чинија од Petite Fleur. Искусете ја колекцијата на садови со шармантен цветен декор.

Petite Fleur - тацна за шолја за кафе, 15cm

859 ден

Нема на залиха