Royal – тацна за шолја за еспресо

1.090 ден

  • Димензии: 12 cm

10 на залиха

Description

  • Димензии: 12 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Royal - тацна за шолја за еспресо

1.090 ден

10 на залиха