Statement Mug – шолја 290 мл Keep calm and drink coffee

Out of Stock

693 ден

Нема на залиха

SKU: 1016219652 Категории , ,

Опис

Твојата шолја, твојата порака! Нашата популарна шолја сега дава јасни изјави, без разлика дали тоа е за вас или како подарок за посебна личност. Шолјата е испечатена на едната страна со зборовите „Keep calm and drink coffee“. Благодарение на едноставниот, бел порцелан, одговара на многу колекции и ви нуди бројни опции за комбинација.

Материјал: Премиум порцелан
Волумен: прибл. 290 мл
Безбедно за миење садови
Безбедно во микробранова печка

Statement Mug - шолја 290 мл Keep calm and drink coffee

693 ден

Нема на залиха