Toy’s Fantasy – чинија за сервирање

-20% Off

3.288 ден

2 на залиха

Опис

Колекцијата Toy’s Fantasy ги враќа убавите спомени од детството со своите уникатни и совршени парчиња во божиќни бои. Создава празнична атмосфера и е совршена за празнична декорација во вашиот дом или за подарок.

 

Димензии: 24x24x12 cm.
Материјал: премиум порцелан

Toy's Fantasy - чинија за сервирање

3.288 ден

2 на залиха