Artesano Original – сад

2.140 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 200 ml

Нема на залиха

Description

Порцелански повеќенаменски сад, кој може да се употребува за млеко, сос и слично. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 200 ml

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали. Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano Original - сад

2.140 ден

Нема на залиха