Boston coloured – длабок сад

1.373 ден

  • Димензии: 25.4 x 25,4 x 7.6 cm
  • Капацитет: 430ml

3 на залиха

Опис

Стаклен длабок сад, идеално за летни вечери на балконот или празнична семејна прослава.

  • Материјал на изработка: Висококвалитетно кристално стакло гарантира безбедност на машината за миење садови и долготраен сјај
  • Димензии: 25.4 x 25,4 x 7.6 cm
  • Капацитет: 430ml

Boston Colored е серија на кристални садови во неколку бои со дизајн на ретро стил. Сина, зелена, интензивна црвена боја – изберете ја омилената боја или комбинирајте какви било елементи – исто така со основната, транспарентна колекција. Играта на рефракционирани светлосни зраци во кристалот ќе го привлече вниманието на сите.

Boston coloured - длабок сад

1.373 ден

3 на залиха