Love Flowers Подметач

459 ден

  • Димензии: 32 х 48 см
  • Материјал: 70% памук, 30% полиестер
  • Одржување: се пере на 40 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

Димензии: 32 х 48 см
Материјал: 70% памук, 30% полиестер
Одржување: се пере на 40 степени

Дополнителни информации

Боја

Крем, Розева

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Love Flowers Подметач

Select Options
Исчисти