Manufacture Rock – чинија (28 см)

2.490 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 28 x 17 x 1 cm

1 на залиха

SKU: 1042392772 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 28 x 17 x 1 cm

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Rock! Порцеланската изработка е рачно насликана и изработена до совршенство, така што колекцијата има мат површина со бои кои потсетуваат на карпите и природата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Manufacture Rock – чинија (28 см)

2.490 ден

1 на залиха