Maritim Чаршаф за на маса

1.752 ден

-20% Off

Освежете го вашиот дом со декоративниот Maritim чаршаф за на маса, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

1 на залиха

Description

Освежете го вашиот дом со декоративниот Maritim чаршаф за на маса, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

Главни карактеристики на чаршавот Maritim за на маса:

Димензии: 50 х 140 см.

Дополнителни карактеристики на чаршавот Maritim за на маса:

Материјал: 100% памук;
Одржување: се пере на 40 степени.

Категорија:

___

Refresh your home with the decorative Maritim tablecloth, which will not only beautify your table but also it will make a new unique look!

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа и…

Maritim Чаршаф за на маса

Maritim Чаршаф за на маса

1.752 ден

1 на залиха