Old Luxembourg – сад за салата (24 cm)

6.990 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 24 cm дијаметар

1 на залиха

Description

Порцелански сад за сервирање и послужување на салата. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 24 cm дијаметар

Меките и нежни линии се соединуваат заедно со суптилните украси на брилијатно белиот порцелан, со цел да ја создадат колекцијата Old Luxembourg. Истата содржи производи кои се специфични по апсолутно стилскиот, безвременски елегантен изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

fifteen + three =

Old Luxembourg - сад за салата (24 cm)

6.990 ден

1 на залиха