Old Luxembourg – сад за сервирање на сос

6.090 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 400 ml

1 на залиха

Description

Порцелански сад наменет за сервирање и послужување на сос. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 400 ml

Меките и нежни линии се соединуваат заедно со суптилните украси на брилијатно белиот порцелан, со цел да ја создадат колекцијата Old Luxembourg. Истата содржи производи кои се специфични по апсолутно стилскиот, безвременски елегантен изглед.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg - сад за сервирање на сос

6.090 ден

1 на залиха