Oscar – прибор за јадење (30п)

18.699 ден

3 на залиха

Опис

Послужете ја храната совршено со приборот за јадење Оскар
Приборот за јадење од нерѓосувачки челик од колекцијата Оскар може да се пофали со нежно заоблен дизајн и суптилно втиснување на рачката на ножот. Доаѓа во елегантна картонска кутија со слика на производот. Овој комплет за прибор за јадење за до шест лица има се што ви треба, за секојдневна употреба и специјални прилики. Додава стилски допир на секој оброк, без разлика дали користите само некои или сите парчиња. Додадете го завршниот допир на вашите садови, без оглед на приликата.

Сетот се состои од

6x лажици
6x Вилушки за маса
6x ножеви за маса
6x лажици за кафе
6x вилушки за торта

 

материјал – нерѓосувачки челик
безбеден машина за миење на садови
не е наменет за употреба во микробранова

 

Oscar - прибор за јадење (30п)

18.699 ден

3 на залиха