Quinsai Garden – шолја

2.490 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 300 ml

6 на залиха

SKU: 1043809100 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови, но и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 300 ml

По трагите на Марко Поло, создадена е колекцијата позната како Quinsai Garden, чии мотиви ќе ве одведат на разно разни патувања. Елеганција и софистицираност, проткаени со цветни мотиви во нежни бои!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Quinsai Garden - шолја

2.490 ден

6 на залиха