Romance Чаршаф

3.149 ден

Освежете го вашиот дом со декоративниот чаршаф Romance, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

3 на залиха

Description

Освежете го вашиот дом со декоративниот Romance чаршаф, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

Главни карактеристики на чаршавот Romance:

Димензии: 32 х 96 cm;
Материјал: 70% памук, 30% полиестер;
Одржување: се пере на 40 степени.

Категорија:

___

Refresh your home with the decorative Romance tablecloth, which will not only beautify your table but also it will make a new unique look!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Romance чаршаф

Romance Чаршаф

3.149 ден

3 на залиха