Rose Garden – шолја, 0,34l

1.527 ден

6 на залиха

SKU: 1042879651 Категории ,

Опис

Шолја со модерен цветен дизајн
Безвременски порцелански трендови: Rose Garden открива винтиџ изглед со розови цветови. Новиот сет за садови со цветни украси во селски стил создава совршена атмосфера за опуштени моменти – од специјални прилики како Велигден и Денот на мајката до бранч и кафе со семејството или пријателите. Шолјата за кафе е совршена за секоја пригода, од пријатен појадок во кревет до кафе и колачи за посебни моменти. Идеален е и за модерни класици како што се кекси. Изберете безвременски дизајн и цветни тренд бои.

 

материјал од врвен порцелан
волумен прибл. 280 мл
боја бела
безбедно во машина за миење садови
безбедно во микробранова печка

Rose Garden - шолја, 0,34l

1.527 ден

6 на залиха