Sky Платнена салвета

790 ден

  • Димензии: 45 cm x 45 cm
  • Материјал: 80% полиестер, 20 % памук
  • Боја: светло розева; сива
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 45 cm x 45 cm
  • Материјал: 80% полиестер, 20 % памук
  • Боја: светло розева; светло сина; сива
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Дополнителни информации

Боја

Светло розева, Сива, Сина

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Sky Платнена салвета

Select Options
Исчисти