Toy’s Delight – сет од 12 чинии

Out of Stock

19.743 ден

Опис

Направете носталгична празнична атмосфера во вашиот дом со колекцијата Christmassy Toy’s Delight. Садовите од оваа колекција се украсени со разиграни мотиви во црвена, зелена и бела боја и ги враќаат спомените од детството. Додадете малку сјај на вашата празнична трпеза и уживајте во празничните моменти со вашите најблиски.

 

Сетот содржи:

  • 4x чинии за ручек, 29cm
  • 4x чинии за појадок, 24cm
  • 4x чинии за супа, 26cm

Материјал: премиум порцелан

Toy's Delight - сет од 12 чинии

19.743 ден

Нема на залиха