Arena Чаршаф

1.752 ден

-20% Off

Освежете го вашиот дом со декоративниот Arena чаршаф за на маса, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

1 на залиха

Description

Освежете го вашиот дом со декоративниот Arena чаршаф за на маса, кој не само што ќе ја разубави вашата трпеза туку ќе и даде и еден нов уникатен изглед!

Главни карактеристики на чаршавот Arena за на маса:

Димензии: 47х150 cm.

Дополнителни карактеристики на чаршавот Arena за на маса:

Материјал: 50% памук, 50% лен;
Одржување: се пере на 60 степени.

Категорија:

___

Refresh your home with the decorative Arena tablecloth, which will not only beautify your table but also it will make a new unique look!

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа и…

Arena Чаршаф за на маса

Arena Чаршаф

1.752 ден

1 на залиха