Flow – чинија

3.690 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 33 cm дијаметар

1 на залиха

SKU: 1034202680 Категории ,

Опис

Порцеланска повеќенаменска чинија, која генерално се употребува како основа под чиниите или за сервирање. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 33 cm дијаметар

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Flow - чинија

3.690 ден

1 на залиха