Flow – длабок сад

7.890 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 3 L

1 на залиха

Description

Порцелански длабок сад наменет за сервирање и послужување на супи, салати и слично. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 3 L

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow - длабок сад

7.890 ден

1 на залиха