Linnen Чаршаф

12.790 ден

  • Димензии: 150 х 250 см
  • Материјал: 100% лен
  • Одржување: се пере на 40 степени

1 на залиха

SKU: 5411719 Категорија:

Description

Димензии: 150 х 250 см
Материјал: 100% лен
Одржување: се пере на 40 степени

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Linnen Чаршаф

12.790 ден

1 на залиха