Old Luxembourg Brindille – чинија (27 cm)

1.590 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 27 см дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1042072610 Категории: ,

Description

Украсете ја вашата маса со мали уметнички дела на колекцијата Old Luxembourg Brindille и создадете освежувачка елеганција и нежна хармонија на сино и бело.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 27 см дијаметар

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg Brindille - чинија (27 cm)

1.590 ден

Нема на залиха