Pompeji Чаршаф

1.990 ден

  • Димензии: 47 х 150 см
  • Материјал: 50% памук, 50% лен
  • Одржување: се пере на 60 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

Димензии: 47 х 150 см
Материјал: 50% памук, 50% лен
Одржување: се пере на 60 степени

Дополнителни информации

Боја

Портокалова, Сребрена

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pompeji Чаршаф

Select Options
Исчисти