Spring Awakening – шолја

1.373 ден

6 на залиха

SKU: 1486384868 Категории ,

Опис

Шолја со цветен пролетен декор
Дочекајте ја пролетта во вашиот дом со магичната колекција Spring Awakening. Прекрасните цветови на првите пролетни цвеќиња изгледаат особено живописни наспроти чистиот бел порцелан, создавајќи носталгично чувство на благосостојба на Велигден и пошироко. Уживајте во кафе, чај, топло чоколадо, лате или капучино од оваа елегантна и носталгично украсена шолја. Совршено е и за велигденски појадок. Уживајте во Велигден со вашето семејство.

 

Материјал: Премиум порцелан
Волумен: Прибл. 288 мл

Spring Awakening – шолја

1.373 ден

6 на залиха