Urban Nature – чинија за сервирање

8.385 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 57.5 x 26.5 cm

1 на залиха

Description

Порцеланска чинија со повеќенаменска употреба,за сервирање и послужување на разни деликатеси. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 57.5 x 26.5 cm

Додадете волшебна пресврт во вашата колекција за појадок, ручек или вечера со модерниот врвен порцелански асортиман, Urban Nature.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Urban Nature - чинија за сервирање

8.385 ден

1 на залиха