BBQ Passion – чинија за ражничи (XL)

4.190 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 52 cm x 22 cm

Нема на залиха

SKU: 1041892906 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија наменета за сервирање и послужување на ражничи. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 52 cm x 22 cm

Како што самото име упатува, BBQ Passion колекцијата е наменета за сите љубители на скара. Безвременскиот дизајн, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна скара.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

BBQ Passion - чинија за ражничи (XL)

4.190 ден

Нема на залиха