Boston coloured – чаша за шампањ, розева боја

1.490 ден

8 на залиха

SKU: 1173090084 Категории ,

Опис

Послужете со стил
Впечатливиот дизајн на аспекти и робусното, висококвалитетно кристално стакло ги прават стилските парчиња од колекцијата Boston Colored привлечни привлечни очи, секој ден и во свечени прилики.

материјал кристално стакло
волумен прибл. 398 мл
безбеден машина за миење за садови

 

Boston coloured - чаша за шампањ, розева боја

1.490 ден

8 на залиха